Alarko Klima Servisi

Alarko Klima

Alarko markası, Alarko Holding tarafından 1954 yılında kurulan bir kolektif firmadır. Alarko markasının içerisinde, klima kombi, ısıtma ve soğutma sistemleri bulunmaktadır. Markasıyla en önlerde yer alan bu marka aynı zamanda en yüksek teknolojiyle çalışmaktadır. Farklı alanlarda yıllardır süren bilgi birikimi ve tecrübesi vardır. Günümüze kadar büyüyerek gelmeyi başarmıştır ve şu an global anlamda projeler üretip satışlar yapmaktadır. Alarko klima servisi olarak hizmet veren firmamız kaliteli hizmet için doğru adrestir. Her model klimanızın periyodik bakım, çeşitli arıza durumlarda tamirat gibi işlemlerini alanında deneyimli ustalarca gerçekleştirmekte ve sizin en yüksek verimle yararlanmanızı sağlamak için çalışmaktayız. Teknik servis bünyesinde hizmet veren firmamıza web sitemizdeki iletişim kanallarından ulaşarak bakım, narımı gibi talepleriniz için randevu oluşturabilirsiniz.

Alarko Klima Servisi

Klima, Alarka markasının soğutma sistemleri arasında yer alır. Bu soğutma sistemleri merkezi soğutma ve bireysel soğutma olarak ikiye ayrılmaktadır. Alarko, alanlara büyüklüğüne ve kullanımlarına göre her türlü klima modelini üretmekte ve satmaktadır. Gerçekleştirdiği satışlar sonrasında Teknik servis hizmeti veren firmamız tarafından montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Alarko klima servisi çalışanları olarak müşterilerimiz için her türlü yardımı sağlamaktayız.

Yapılacak olan tüm işlemlerin öncesinde sizlerden onay alındıktan sonra gerekli işlemler yapılmaktadır. Çünkü yapılan işin güvenliği ve sağlamlığının yanı sıra müşteri ve servis elemanı arasındaki güven duygusunun da oluşması gerekmektedir. Klimaların her türlü yıllık kontrolü teknik servisimiz tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. Olası herhangi bir kötü durumla karşılaşmamak için bu kontrol şarttır ve atlanmaması gerekir. Servis fiyatlarımız modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bu fiyatlandırma gayet makul ve beli bir standartta olmaktadır. Yapılacak işlemlerin süresi arıza ve bakıma göre değişmektedir. kimi durumlarda cihaza evde müdahale yapılabilirken kimi durumlarda cihazın evden alınması gerekmektedir. Böyle durumlarda sizlere verilen süre sonunda cihazınız kusursuz şekilde çalışır halde size teslim edilmektedir.

Teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara