Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar evimizin olmazsa olmazları arasındadır. Teknolojinin de geliştiği günümüzde, artık her evde beyaz eşya olarak anılan, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya kurutma makineleri yer almaktadır. Beyaz eşya kullanıcıları, beyaz eşya sektöründe, ürünlerin satışından daha çok, servisine ve satış sonrası destek konularına odaklanmıştır. Zira beyaz eşyası arıza yapan bir kullanıcı, bir çok işi yapamayıp, planlarından geri kalmaktadır. Bu sebeple beyaz eşya servisi olarak, servis hizmetlerinde, satış sonrası destek konusunda en hızlı desteği vermekteyiz.

Beyaz eşyanın en önemli markalarının başında gelen ve yerli üretim olan Beko markasının servis çözümleri olan firmamız, Beko beyaz eşya servisi hizmetlerinde, problemsiz hizmet vermektedir. Alanında uzman personelimiz tarafından verilen beyaz eşya servisi hizmetimiz, müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler almaktadır. Müşteri memnuniyet oranlarımız her zaman en üst seviyelerde olmakla beraber, üst seviyelerde tutmak için yoğun tempoda çalışmaktayız.

Hızlı, Kaliteli ve Müşteri Odaklı Çalışma

Beko beyaz eşya servisi, ve beko beyaz eşya montajları için, uzman kadromuz, müşterilerimizin taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Kaliteli hizmetin ve servisin en üst noktasında çalışan profesyonel ekibimiz, hiç bir Beko beyaz eşya müşterisini mağdur etmemektedir. Müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket edip, Beko beyaz eşya servisi sorumluluğunu üstlenmekte, montaj, servis, bakım ve onarım işlemlerini en hızlı şekilde gidermektedir.

Beyaz eşya sektöründe, buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, fırınlar, bulaşık makineleri, kombiler ve klimalar, ankastre ürünler tipi cihazlar yer almaktadır. Firmamız tüm cihazların montaj işlemini gerçekleştirip, periyodik bakımlarını da yapmaktadır.

Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri

Beko beyaz eşya servisi olarak, sadece montaj ve bakım hizmetleri değil aynı zamanda tamir hizmetlerine de yer verilmektedir. Bozulan veya arıza baş gösteren beyaz eşya cihazları, servisimizde, tüm bakımları yapılıp onarıldıktan sonra, müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Beyaz eşyaların problem göstermemesi için periyodik bakım hizmeti de tarafımızca sağlanmaktadır.

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara