Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi

Isıtma sistemleri konusunda uzun süredir tecrübe sahibi olan firmamız her türlü klima sorununda yanınızda olmaya devam ediyor. Klima bakımı, klima tamiri, klima servisi gibi hizmetleri uzman kadromuzla beraber veriyoruz. Dünya standartlarında kaliteli klima servisi vererek zor zamanlarda ısınmanızı ve serinlemenizi sağlıyoruz. Beko klima servisi diğer tüm markalar gibi verdiğimiz klima hizmetlerden biridir. Bu alanda Teknik olarak her türlü iletişim imkanına sahibiz. Klima uzman teknik ekibimiz arıza tespitini yerine gelerek sağlamaktadır. Hata payı olmadan yapılan tespitlere anında hızlı çözümler üretilir. Garantili destek hizmeti veren işletmemiz sizlerin her türlü sorununda yanında olur.

Beko Klima Bakım Desteği

Beko klima servisi, Beko klimaların herhangi birinde arıza yaşanması durumunda yardımcı olan servistir. Klima montajı, klima demontajı ve klima parça desteği hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sağlamaktayız. Doğru teknik müdahale ile arıza veren klimanızın onarımını yapıyoruz. Klima evde, ofiste, fabrikada, lokantada, hastahanede, okulda ya da cafede fark etmeden her türlü alanda kullanılan bir araçtır. Klima olmadan sıcak yaz günlerini geçirmede oldukça zorluk çekeriz. Bulunduğumuz alana ferahlık veren ve bizleri aşırı sıcak zor koşullardan kurtaran klima, arıza yaptığında zorluklar yaşamak doğaldır. Klima servisi için bizleri aradığınızda mutlaka telefonda klima modelini belirtmeniz tavsiye edilir. Ekip arkadaşlarımız klima modeline göre doğru teknik destek sağlamaktadır.

Sık rastlanan klima problemlerinin önüne geçebilmek için yılda bir kez klima bakımı yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Beko klima servisi ile birçok sorunun önüne geçebilirsiniz. Çok fazla enerji harcamanın önüne geçebilmek, kötü koku yayılmasının önüne geçebilmek, klima içi su akıtması sorununu engellemek, elektrik geldiği halde klimanın açılmaması durumunu engellemek, kompresör çalışmamasını ortadan kaldırmak gibi durumları servis sayesinde sağlayabiliyoruz. Düzenli klima servisi aldığınızda klima cihazının ömrü uzar. Bu nedenle arıza durumunda servisi aramanın yanında düzenli olarak da bakım yaptırmanız oldukça tavsiye edilmektedir.

Teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara