Electra Teknik Servis

Electra servis sizlere beyaz eşyadan, elektrikli ev aletlerine, cep telefonlarından televizyonlara uzanan geniş bir ürün yelpazesinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ürünlerinizde yaşamış olduğunuz arızalarda güvenle başvurabileceğiniz Electra teknik servisi, teknik servisler ile ilgili bütün önyargılarınızı kırmaya hazır olan bir teknik servistir.

Electra Teknik Servis

Kaliteli teknik servislerine olan ihtiyaç herkes tarafından bilinmektedir. Her geçen gün bir yenisi daha eklenen teknik servis kaynaklı hata ve şikayetleri kısa bir internet araştırması sonucunda rahatlıkla görebilirsiniz. Müşteriler sırası ile teknik servisin müşteriye zamanında ulaşmaması, sorunun anlaşılıp mağduriyet oluşturmayacak sürede sorunun çözülmemesi, ürünün kullanım ömrünü olumsuz yönde etkilemeyecek teknikler kullanılmaması gibi konularda pek çok şikayet alınmaktadır. Bu noktada teknik servisin sağladığı hizmet kalitesi ve doğru teknik servisin seçilmesi sorunların önlenebilmesi sebebiyle büyük önem arz etmektedir.

İnsanların sürekli ihtiyaç duyduğu bir alan olduğunu düşünülüp kendilerinin ve çalışanlarının yeterlilikleri üzerinde çalışmalar yapmayan servisler müşterilerini kaybetmektedirler. Ekibini alanında uzman kişilerden oluşturan ve çalışanlarının bilgi düzeylerini güncel tutmayı hedefleyen Electra Ankara teknik servis bu alanda daima gelişim mottosu ve müşteri memnuniyeti hedefi ile günden güne çalışmalarına devam etmektedir.

Teknik servis alanında teknik/teknolojik altyapının öneminin farkında olan Electra teknik servis günden güne kendini geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve müşteri beğenisini sürekli olarak kazanmak isteyen Electra Teknik servis Ankara yaptığı geliştirme çalışmaları ile sizlere Ankara’da kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti sunmaktadır ve sizi defalarca yeni teknik servis arayışına girmekten kurtarmaktadır.

Electra teknik servis İletişim

Electra teknik servis Ankara sayesinde kaliteli teknik servis deneyimini ihtiyacınız olan her durumda yaşayabileceğinizi fark edeceksiniz. Saatlerce müşteri hizmetlerini ararken beklememek için iletişim bilgilerimiz için web sitemizi ziyaret edebilir, böylece Electra teknik servis numarası ile bizimle irtibat kurarak ürünleriniz için kaliteli teknik servis alabilirsiniz.  Ankara Electra servis ile beyaz eşyadan, elektrikli ev aletlerine, cep telefonlarından televizyonlara pek çok ürününüzün bakım ve onarımında teknik servis arayışınızı sonlandıracaksınız.

teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara