Ferroli Klima Servisi

Ferroli Klima Servisi

Yaz mevsimini herkes çok sever. Yaz mevsiminde, kış mevsiminde yapamadığımız bir çok aktiviteyi gerçekleştirir ve sosyalleşmeye çalışır, parklarda, bahçelerde eğleniriz. Fakat bir de sıcak yaz günlerinde çalışmak zorunda olan veya evlerinden dışarı çıkamayan insanlar var. Sıcaktan bunalan insanlar da, son yüz yılın belki de en iyi buluşu olan, klimaları kullanıyor. Klimalar sayesinde serinliyor ve bunalmaktan da kurtuluyorlar.

Sıcak yaz günlerinde hayatlarımızı kurtaran, bizleri ferahlatan klima cihazlarının bozulması da her birimiz oldukça sancılı bir süreç oluyor. Özellikle nemin yoğun olduğu, hava sıcaklığının mevsim normallerin üstünde seyrettiği bölgelerde, klimaların arızalanması bazen de yazdan nefret etmemize sebep veriyor.

Ferroli Klima Tamir Ve Bakımı

Ferroli marka klimalar konusunda servis ve bakım hizmetleri sağlayan firmamız, klima arızalanması durumunda, müşterilerimize en hızlı çözümü üretiyor. Klimaların özellikle yaz günlerinde arızalanması durumunda, klima kullanıcılarının yaşadığı problemi bilen firmamız, klima tamir ve bakım hizmetlerini kusursuz yerine getiriyor.

Uzman Ve Tecrübeli Kadro İle Hizmet

Klima tamiri ve klima servisi konusunda, alanında uzmanlaşmış kadromuz ile haftanın her günü müşterilerimize sorunsuz destek sunuyoruz. Klimaların tamirini profesyonel gerçekleştirdiğimiz gibi, periyodik bakımlarını da aksatmadan talep doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli kadromuz size en uygun çözümü yerinde sunuyor. Profesyonel kadromuz gerektiğinde klimanızı, dış veya iç ünitesini söküp, tamir ettikten sonra tekrar en hızlı şekilde teslim ediyor.

Uygun Fiyat Garantisi

Kurumsal ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Ferroli klima servisi firmamız, sektörde en hızlı çözümleri en uygun fiyata sunuyor. Firmamız geliştirmiş olduğu analitik çözümler ile kullanılan ürünlerin ömrünü de uzatıyor. Ayrıca ürün tamirlerinde kullanılan parçalar da muadil ürün olmayıp, tamamen orijinal yedek parça ürünleri arasından seçiliyor.

Klima Montajı

Bir yerden bir yere taşınmak veya evinizde bulunan klimayı, farklı bir odaya taşımak istediğiniz zaman firmamız, klima montaj hizmetleri, sorunsuz bir şekilde hizmetini gerçekleştirmektedir. Ferroli marka klimaların montajını da yapan firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçip, bilgi alabilirsiniz.

 

Teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara