Profilo Klima Servisi

Profilo Klima Servisi

Profilo Klima Servisi ile montaj, onarım ve bakım işlemleriniz kolay, güvenli, kaliteli ve hızlı. Klima montajı, onarımı, bakımı profesyonel teknisyenler tarafından yapılması gereken ciddi bir iştir. Alanında uzman işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan işler tamiri mümkün olmayan hatalar ile ürünlerinize büyük zararlar verebilir.

Ürünün orijinal halini korumak ve performansında düşüş yaşamamak için Teknik servisi tercih edin. Kalite, uzun ömürlü ürün ve marka değerini korumak adına orijinal olmayan parçalardan ürününüzü uzak tutun.

Klima ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için Profilo Klima Servisi hizmetinizde. Ayrıca aldığınız klimaların kullanım talimatı doğrultusunda periyodik bakımı gibi rutin işlemleriniz için de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Periyodik Bakım Neden Yapılmalı?

  • Periyodik bakım gerekliliğinin en önemli nedeni, ürünün ve ürünün parçalarının ömrünü uzatmayı sağlamaktır.
  • Periyodik bakım yapılmaz ise klimada su akıntıları, kötü kokular, küf, bakteri oluşumu gerçekleşir. Bu durum sağlık sorunları ve alerjik sorunlara yol açabilir.
  • Periyodik bakımın yapılmaması, çevre kirliliğine neden olur.

Periyodik bakım klimanın temizlenmesi olayı değildir. Ürünün ömrünü uzatmak ve üründen sağlanan verimi arttırmak için periyodik bakımı servise yaptırmak gerekir. Bu durum ayrıca enerji tasarrufu da sağlar. Çünkü bakımı yapılmayan klima çalışma süresinin uzamasına ve dolayısı ile olması gerekenden fazla enerji sarfiyatına neden olur.

Sağlığınız ve bütçeniz için periyodik bakımı aksatmayın.

Eğitimli Teknisyenler Ve Memnun Müşteri

Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada yer alır. Bugüne kadar yaptığımız tüm işlemlerde ve bundan sonra yapacağımız tüm işlerde ilk prensibimiz verdiğimiz hizmetten memnun kalan müşteri profili oluşturmak.

Alanında uzman, profesyonel teknisyenlerimiz aldıkları en iyi eğitimleri yaptıkları işler ile bütünleştirmektedir. Bu sayede montajdan bakıma, onarımdan tamirata kadar tüm işlemleri temiz, özenle ve güvenilir şekilde yapmaktayız.

Ortaya çıkan temiz işler müşterilerimiz üzerinde memnuniyet yaratmaktadır.

Biz Profilo Klima Servisi olarak işimizi özenle ve severek yapıyoruz. Bu durum sayesinde ortaya kaliteli işler ve memnun müşteriler çıkarmaktadır.

Klima ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda bize 7/24 ulaşım sağlayabilir, anında hizmet politikamızdan faydalanabilirsiniz.

Teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara