Profilo Kombi Servisi

Profilo Profesyonel Kombi Servis Hizmetleri

Günümüzde artık hemen şehirde ısınma amaçlı kombiler kullanılmakta ve kış aylarında hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler, yaz ayları itibari ile de su ihtiyacını karşılamaktadır.Kombilerin çalışma sistemlerinde, iç haznesi ve ısınma sisteminde görülen her türlü sorun, çok yoğun bir biçimde kullanılan kombilerin yanma haznelerinde biriken kumlar ve toz kalıntıları temizlenmez ise bir çok arıza meydana gelebilmektedir.Tüm bu sorunlarını önüne geçmek için verdiğimiz profilo kombi servisi hizmetimiz için bizlere güvenebilirsiniz.

Güvenilir Kombi Servisi Hizmetleri

Isınma amaçlı kullanılan kombiler, gerekli bakımlar yaptırılmadığı takdirde kombilerin petekleri tıkanmaktadır. Dolayısı ile kombilerin derecesi ne kadar yüksek olursa ortam soğuk olabilir. Bu durumun temel nedeni de tıkanan peteklerden sıcak su geçmemesi veya ısıyı ortama yaymamasından kaynaklanan durumlardır. Kombiler, 2 yılda bir bakım yaptırılmalıdır. Böylelikle kış ayları itibari ile daha rahat koşullar elde edilmiş olmaktadır.

Ekonomik ve Garantili Hizmetler

Firmamız tarafından sunulan hizmetler,kombilerin bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Uygun fiyat politikaları gereği kombi servis alanında kendini geliştirmiş olan ekibimiz sayesinde her türlü marka ve modelin bakımları yapılmaktadır.Başarılı şekilde sunulan hizmetlerimiz, garanti bakımından Profilo kombi sevisi ,sorunsuz hizmet vermektedir.

Profilo Kombi Onarım

Teknik servisimizi arayarak kombi arıza kaydı oluşturduğunuz an itibari ile 24 saat süre içerisinde hazır bulunan ekiplerimiz sayesinde arızanın onarım ve bakım hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Tamamlanan kombi kontrolleri ekibimiz tarafından arıza tespitinden sonra onarım gerçekleştirilmektedir. Onarılamayacak bir parça söz konusu ise parçanın değişimi gerçekleştirilebilmektedir. Değiştirilen parçalar, orijinal parçalardan oluşmakla birlikte kesinlikle yan sanayi ürün kullanılmamaktadır.

Profilo Kombi Bakım

Kombiler, uzun süreli çalışan cihazlar sebebi ile kombi üreticileri tarafından genellikle kombi kullanıcılarına belirli periyot aralıkları ile bakım yaptırmalarını önermektedir. Doğalgaz sistemi ile çalışan kombiler,can ve mal güvenliği açısından büyük risk taşıdığı gerekçesi ile Profilo kombi servisi  tarafından bakımlarının yapılması şarttır.

Teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara