Siemens Klima Servisi

  Siemens Klima Servisi

Yaz aylarının hatta günümüzde kış aylarının da vazgeçilmezi olan Siemens klimalar konforlu yaşam için oldukça tercih edilmektedir.   Klimaların çoğunlukla sıcaklar için tercih edildiği düşünülse de kış aylarında, ısıtma amacıyla kullanımı da oldukça fazladır. Kullanım alanı ve sıklığı ne kadar artarsa cihazların verimli olması ve kullanım ömrü de o kadar ön plana çıkmaktadır. Klimanızın tam kapasiteyle çalışması için özellikle mevsim geçişlerinde bakımların Siemens klima servisi ekibinde bulunan uzmanlar tarafından yapılması gereklidir. Eğitim alan ve klima arıza kodlarını bilen uzman ekipler size kısa sürede çözüm sunacaktır.

Klimanın montajı için çalışacağınız ekip konusunda tecrübeli olmalıdır. Klima su tahliye borusu ve elektrik bağlantılarının yanı sıra klimanın en verimli olacağı yere konumlandırılması gereklidir. Klimanızı kullanırken karşılaşabileceğiniz birçok sorun olabilir. Bunlardan bir kısmı;  klima soğutmuyor-ısıtmıyor, ekrandaki hata kodları nelerdir?  kumanda çalışmıyor gibi yaşayabileceğiniz genel sorunlar olabilir. Yetkili ekipler telefonla yönlendirerek ya da adrese gelerek hızlıca çözebilir. Günümüzde yetkili olmadığı halde kendisini yetkili tanıtan servis personelleri klima kurulumu ve montajında hatalar yapmaktadır. Bu hatalar daha sonra sizin kullanımınız sırasında cihaz arızası olarak karşımıza çıkmaktadır. Yetkisi ve bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılan bakım onarım işlemleri uzun vadede maliyetli sonuçlara neden olmaktadır.

Klimalar her yıl en az 2 defa bakım yapılması gereken cihazlardır. Bakım işlemleri yapılmayan klimalar, hava sirkülasyonu yapması nedeniyle sağlığı tehdit eden partikülleri solumanıza neden olacaktır. Düzenli bakımı yapılan klimalar oldukça sağlıklı, verimli çalışırken aynı zamanda uzun ömürlü de olacaktır. Siemens klima servisi  ekipleri klimaların bakım ve onarımlarını yaparken aynı zamanda parça değişimini de garantili bir şekilde yapabilmektedir. Gaz değişimi gibi uzmanlık isteyen durumlarda ekiplerimiz oldukça tecrübeli ve eğitimlidir.

Teknik Servise Hızlı Ulaşmak

Siemens klima servisini ararken gereksiz zaman kaybetmemeniz için bütün servislerin bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. https://bolgeservismerkezim.com  internet adresimizden birçok teknik servisin çalışma saatleri ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara