Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Kombi konusunda dünyanın en dev markalarından biri şüphesiz ki Vaillant’tır. Bu sebepledir ki Vaillant için kombi mucidi olduğu şeklinde birçok reklam kampanyası ve filmi düzenlenmiştir. Halen daha aklımıza o reklam müzikleriyle geldikleri oluyordur. Alman kalitesi ve güvencesi ile Vaillant ürünleri oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olarak pazara sunulmaktadır.

Vaillant markasına ait birçok kombi modeli bulunmakta ve her bir model kendi içerisinde farklı özellikler barındırmaktadır. Ürün skalasının genişliğinin getirisiyle her hane için uygun bir ürün bulunabilmektedir. Vaillant kombinizi aldığınızı düşünecek olursak bağlantı, belirli süreli bakımlar için servis ihtiyacınız olacaktır. İşte, Vaillant kombi servisi arayışınızda vakit kaybetmeden bizim aracılığımızla hizmet almanız oldukça basit olacaktır. Tek bir tık ile ilgili servisle iletişimi sağlayarak hem bağlantı hem bakım hem de arıza problemlerinizde destek isteyebilirsiniz.

Vaillant Kombinizle İlgili Bir Problem mi Yaşıyorsunuz?

İnsanlar satın almış oldukları ürünlerin garanti süresi ve servis hizmetleriyle ilgili bilgi sahip olmak isterler. Garanti süresince ve süre bitiminde ilgili ürünün Teknik servisinden hizmet almak daha güven verici olmaktadır. Vaillant kombi servisi ile iletişim kurmanızı gerektiren bir durumla karşılaştığınızda ise aklınıza ilk gelen adres olmayı amaçlamaktayız. Kombinizin arızalanması veya belirli parça yenilenmesi gereken durumlarda alacağınız hizmetin uzun vadede çözümler üretiyor olması önemlidir.

Kombimin Garanti Süresi Doldu, Ama…

Kombinizin garanti süresi bitiminde de Teknik servisten hizmet almaya devam edebilirsiniz. Yalnızca hizmet sonucu ödenecek parada artış olacaktır. Çünkü artık değişimi yapılan bir parça olduğunda veya kombinizle ilgili tamirat gerektiren bir durum olduğunda ödemeniz gereken ücret garanti kapsamında değerlendirilmemektedir.

Fakat bazı durumlarda garanti süresi bitimlerinde, garanti süresini uzatmanız mümkün olabilmektedir. İşte bunun için de yine Teknik servis ile iletişim kurmanız ve bilgi almanız gerekecektir. İlgili ürün garantisinin uzatılması kapsamında değerlendirilebiliyorsanız, belirli bir ücret karşılığında garanti süresini uzatma imkanınız bulunabilmektedir. Tüm bu bilgiler için bizim aracılığımızla kısa sürede Vaillant kombi servisi ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Teknik servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara